Zaposleni u SKC-u 1971 - 1999 (stranica u radu)

Ovde su navedena imena ljudi koji su (nezavisno od službeno-formalnog statusa) radili na realizaciji programa SKC-a od osnivanja do kraja 1999. godine. Budući da o honorarnim i povremenim saradnicima često nema pisanih tragova, moguće je da  jedan broj broj ljudi zasada nije naveden. Zato je svaka nova informacija, sugestija ili ispravka dobrodošla. U tu svrhu pošaljite poruku na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., ili pozovite 011.360.20.23 ili 064.837.4108       

Direktori/ke:
Petar Ignjatović (1970 – 1976); Dunja Blažević (1976 – 1979); Ljubomir Kljakić (1979 – 1984); Bojan Bugarčić (1984 – 1988); Milan Paunović (1988 – 1989); Angelina Marković (1992 – 1993); Slavoljub Veselinović (1993 – 2000)
v. d. direktori/ke: Milo Petrović (1979 – 1979); Milan Paunović (1988); Biljana Tomić (1992)
direktor SKC-a u izgradnji: Spasoje Paja Grdinić

Urednici/ce programa:

Likovni program
urednice/i: Dunja Blažević (15.12. 1970 do 1. 4. 1976); Biljana Tomić (1971- 1972; 1976 1999; 2000 - 2003)
Dejan Ćorić (1999 - 2000)
saradnici: Bojana Pejić 1971 - 1976 Dragica Vukadinović 1971 - 1972/ Zorica Lojpur 1971-1973/ Nada ? / Lidija Merenik / Dragica Vuković / Danijela Purešević

Filforum
Urednici:
Božidar Zečević ( 1971 – do 1. februara 1978); Dragomir Zupanc, Nebojša Đukelić, Slobodan Šijan, Vladimir Blaževski (8. 12. 1983 – 18. 7. 1997)
asistenti: Miodrag Zupanc, Goranka Matić, Dina Čolić, Elizabeta Kesar

Pozorišni program
urednici: Božidar Zečević, Miodrag Milutinović, u međuvremen (inokosno) Milorad Vučelić, skretar
saradnici: Aca Milićević?

Muzički program
urednice/i: Branislava Šaper (1971 – 1975), Miroslav Miša Savić (1. 7. 1975 – 2. 2. 1995), Milimir Drašković (1981 - 1982), Stojaković Milorad, organizator muzičkog programa i DNK (1988 - ?)
asistenti/asistentkinje: Momir Dukić, Milimir Drašković, Moris Vit (Nebojša Brajović), Ivana Komadina, Dragana Jovanović...

Tribina (redakcija za društvenu aktivnost)
urednici/e: Predrag Dragić Kijuk (15.12.1970 – 1. 2. 1973), Milovan Božinović (februar 1973 – februar 1981), Milo Petrović (18.11.1974 – 15.02.1986), Angelina Marković (15. 10. 1984 – 30. 3. 1992), Branislav Matić (1994 - 2000)
asistenti/asistentkinje: Marija Kikić, Lepa Mlađenović, Angelina Markovć

Spoljni program
Urednici/urednice: Spasoje Grdinić (15.12. 1970 –1. 6. 1974), Siniša Kukić (1974 - 1975), Nebojša Pajkić (16.03.77 – 31.10.79), Aleksandar Volić (1994)
saradnici: Svetislav Vuković i Rade Radovanović, Jelena Srna, Momčilo Rajin...

IDS, IIDP, DP
urednici/e: Biljana Tomić Denegri IDS (1971 – 1976), Bojana Pejić urednica IIDP (1977 – 1991), Dragica Vukadinović (1991 – 1999)
saradnici: Vojislav Pleskonjić, Mira Zelenika, Natalija Jokasović

Srećna galerija (Prodajna galerija, Mala Galerija, Galerija Srećna nova umetnost)
urednici/e: Jasna Tijardović (1972 – 1974), Slavko Timotijević (1. 11. 1974 – 11. 3. 1999)
stručni saradnici: Slavko Timotijević (1972 – 1974), Dragica Vukadinović (1974 – 1990), Slavko Dimitrijević, Goranka Matić, Bojana Mojsov, Gordana Radošević, Predrag Caranović, Slobodan Ilić, Darka Radosavljević, Katarina Golubović, Marina Martić, Slađana Pinter, Dragan Srdić, Mihailo Trifunović, Miki Pješčić...

Rock program
Moma Rajin
Nebojša Grgić

Biblioteka
upravnik: Predrag Dragić (1973 – 13. 1.1994)
bibliotekarka: Ljubinka Gavran (1994 - )

stručni saradnici/ce: Svetlana, Đorđe Janjić, Dušan Bošković (1974 –1993), Marija Kikić (1977 - ), Momčilo Živojinović (1977 –1994)

Grafička radionica
dizajneri/ke: Dragan Stojanovski (1972 – 1993), Novica Kocić, Jamina Pucarević (1993 - ), Nenad Zeljić (1999 -
Grafički saradnici: Dimitrije Radić, Nebojša Čanković, Borivoj Postić, Jasmina Pucarević, Dušan Marković...

Fotografija:
Nebojša Čanković
+ pre i posle: Milan Jozić, Miodrag Filipović Fića, Vladimir Dobričić Kića, Ivica Erdeljan, Borut Koršič, Bora Postić, Zoran Belić, Tahir Lušić, Goran Tomić, Dragan Dangubić, Vladimir Popović, Draško Gagović, Nataša Gavrić i Dragan ?

Organizatori programa:
Miodrag Milutinović, Snežana Rodić (1989 - 1992), Aleksandra Bogdanović Divić, Miško Stevanović, Goran Milisavljevic...

Sekretari/pravnici
Petar Čvorović, sekretar, Petar Beljić, sekretar, Nedeljko Babić, sekretar, Milorad Vučelić, sekretar, Milan Punović, sekretar, Nenad Minjević, pomoćnik direktora, Goran Raković, pravnik

Sekretari/sekretarice
Miroslava Zelenika, sekretarica i referentkinja opštih poslova (1971 - 1984), Ruža Gavrilović, sekretarica i referentkinja opštih poslova (1974 – 2008), Snežana Rodić (1985 - 1989), Aleksandra Divić (1990 - 2003), Zurković Čarna (1993)

Opšti poslovi:
Miroslava Zelenika i Ruža Gavrilović, referentkinje opštih poslova, Vesna Nožica, knjigovodkinja, Vera Milojković, blagajnica, Miroslava Karadžić, blagajnica likvidator, Vera Tasić, šefica računovodstva, Perović Miroljub, šef računovodstva, Vesna Petković, blagajnica i likvidatorka, Dragan Gaćeša, šef računovodstva, Zora Lukić, likvidatorka, Vesna Maksimović, biletarka i knjigovotkinja, Snežana Radisavljević, blagajnica, Nataša Gavrić, blagajnica, Vesna Stevanović, blagajnica, Nada Jorović,

Tehnika
Nebojša Dragićević, šef tehnike, Milan Marković, rukovodilac tehničke službe, Milan Šarac, kinooperater, Blagoje Stojiljković, tehničar rasvete, Novak Felbab, tonski tehničar, Popović Nebojša, tonski tehničar, Pero Trifuljesku, tehničar rasvete, Lazar Jakovljević, šef tehnike, Ranko Stijović, scenski radnik i šef obezbeđenja, Goran Radetić, majstor tona, Nenad Vasić, majstor svetla,

Daktilografi/daktilografkinje, operatreri/ke na računaru:
Krivokuća Nada, Mirjana Stanišić, Leposava Lazić, Milena Vlahović, Mika Jovanović, Jelena Dakić

Tehnička služba i obezbeđenje
Dragomir Popović Duda, tehn. organizator, Ranko Stijović, scenski radnik i šef obezbeđenja
Saradnici: Nebojša Čanković, Radule Caković, Miloš Golubović, Gojko Vešović, Radovan Maslovarić, Bojan Pavlović,

Klub i bašta:
Mara Radoman, šefica kluba, Milan Marčetić, šef kluba, Svetozar Roganović, organizator kluba i bašte, Matija Bilandžija, Svetozar Roganović, Goran Milisavljević, Aco Jorović, organizator programa, Vladimir Ilić, konobar. Nadica Jerčević, konobarica, Marjanović Darko konobar, Slobodan Pavelkić, konobar, Aleksandra Pavelkić, konobarica, Milan Ješić, konobar, Boris Majkić, rukovodilac kluba,

Domari
Radomir Raičević, Kljajević Komlen

Magacin:
Caković Radule,

Kuriri:
Dragan Krstić, Zoran Karadžić

Spremačice:
Jagoda Filimonović, Jelena Savić, Bosiljka Vuković, Ana Suvajac, Ljubinka Savić, Dragoslava Rilak, Ljubica Šćekić, Marina Filimonović, Nevenka Bulović, Višnja Bailović, Grozdana Drobnjak, Radosija Komadina,

Portiri/biletari:
Ruža Gavrilović, Jelena Savić, Jovanović Aleksandar, Dragica Kisa,

Razne deltnosti:
Dušan Pavlović